Používateľské nastavenia

Ako si nastaviť anglický jazyk pre Profit365

Ak ste prihlásený v Profit365, prejdením myšou vpravo hore na ikonku používateľa (kde vidíte svoj prihlasovací email a názov firmy) sa zobrazí menu. Tu kliknite na Nastavenie používateľa. V záložke Jazyk.

Prepínanie jazykov funguje nasledovne:

Jazyk prostredia aplikácie – ak si vyberiete anglický jazyk, celý Profit365 sa zmení na anglickú verziu

Jazyk popisov zo zoznamov – aby ste mali anglickú verziu textov aj v rozbalovacích zoznamoch, nezabudnite si prepnúť aj túto položku do anglického jazyka

Pozor: Zmenou jazyka sa automaticky nezmenia tlačové zostavy.

  • Tlačovú zostavu v anglickom jazyku si musíte zvoliť ešte pred exportom otvoreného dokumentu – v zozname Vystavených faktúr si otvoríte konkrétnu faktúru a na záložke Rozšírené údaje > Tlačový výstup si vyberiete tlačovú zostavu alebo
  • v zozname dokladov, v tomto prípade Vystavených faktúr stlačíte tlačidlo Tlač a vyberiete si tlačovú zostavu napr. Vystavená faktúra (EN). Zobrazí sa vám nové okno, v ktorom si nastavíte ROK, OBDOBIE OD – DO. Takýmto spôsobom si môžete hromadne vytlačiť faktúry za určité obdobie.

Pozn.: Zmena jazyka je prepojená s vašim účtom na Profit365. Ak zmeníte jazyk aplikácie alebo popisov, zmena sa aktivuje globálne pre všetky vaše firmy. Ostatným používateľom, ktorí majú vytvorený prístup do vašich firiem, sa zobrazí aplikácia v jazyku, ktorý majú nastavený, t.z. každému podľa jeho vlastných nastavení.

Ako si zmeniť heslo po prihlásení do Profit365 alebo vyžiadať nové heslo

Ak ste prihlásený v Profit365

Prejdením myšou vpravo hore na ikonku používateľa (kde vidíte svoj prihlasovací email a názov firmy) sa zobrazí menu. Tu kliknite na Nastavenie používateľa. V záložke Heslo. Nezabudnite, že nové heslo musí mať dĺžku minimálne 8 znakov a obsahovať aspoň jedno veľké písmeno a aspoň jedno číslo. Na splnenie týchto podmienok upozorňuje indikátor sily hesla pod poľom na jeho zadanie.

Ak ste zabudli svoje heslo

V prípade, že ste zabudli svoje heslo, cez Prihlásenie nájdete pod položkou Heslo modrý link – Zabudli ste heslo? Po kliknutí sa vám zobrazí formulár pre zaslanie nového hesla. Vyplňte emailovú adresu, ktorú používate na prihlásenie do Profit365 a odošlite požiadavku cez tlačidlo Poslať nové heslo. Po odoslaní počkajte, kým Vám nové heslo príde do emailu. Potom sa stačí už len prihlásiť s novým heslom do Profit365.

Mohlo by vás tiež zaujímať

Vyskúšajte Profit365 zadarmo

A začnite používať všetky funkcie
počas 30 dní zdarma.

Vyskúšať zadarmo
bez nutnosti vkladania platobnej karty
Web Profit365 používa cookies. Prehliadaním tohoto webu súhlasíte s ich používaním. Viac informácií OK