Ako funguje Vaša zákaznícka podpora?

Naša zákaznícka podpora je BEZPLATNÁ a dostupná na našom tel. čísle +421 2 321 21 091 od 8:30 do 15:30, prípadne aj cez naše modré okienko “Poradíme Vám” priamo v Profit365.

Ako si prepojím e-shop?

Ku každému balíčku predplatného je k dispozícii aj naša verejná a otvorená API, ktorá slúži na prepojenie s ľubovoľnými externými softvérmi. 

V súčastnosti sú už zrealizované prepojenia so službami na elektronickú archiváciu, eShopmi, hotelovými systémami a externými skladovými a logistickými softvérmi.

Ako sa robí aktualizácia softvéru?

Online softvér má výhodu oproti klasickým desktopovým riešeniam v tom, že aktualizácia softvéru sa robí online a naraz pre všetkých užívateľov. Vždy je k dispozícii posledná aktuálna verzia pre všetkých užívateľov.

Pri implementácii nových funkcionalít alebo daňových a legislatívnych zmien vieme rýchlo reagovať a zabezpečiť užívateľom ľahký prechod do novej verzie.

Prečo nieje prístupná offline verzia softvéru?

Profit365  je prístupný len ako plne funkčná verzia online účtovného softvéru. Do svojho účtovníctva sa klient môže pripojiť kedykoľvek a kdekoľvek. Jedinou podmienkou je mať prístup na internet.

Tým, že sú všetky vložené dáta ukladané a archivované na niekoľkých serveroch, tak sa minimalizuje riziko straty dát. Klient sa nemusí starať o pravidelnú zálohu dát, pretože to robí systém automaticky.

Problémov, ktoré môžu nastať pri klasickej offline verzii je viacero, napr. pokazí sa počítač, a vy ste nútený ho odniesť do servisu. Rozmýšľali ste niekedy, že aj v servise môžu bez vášho vedomia skopírovať vaše citlivé dáta? A celý čas, čo je počítač v oprave tak nemáte prístup k dátam alebo v najhoršom prípade ste prišli o všetky dáta, pretože disk sa pokazil a vy ste si nerobili pravidelné zálohy? Ak používate online softvér, tak nahradíte pokazený počítač novým a všetky dáta máte stále k dispozícii.

Je online účtovníctvo bezpečné?

Ak neposkytnete prihlasovacie údaje žiadnej inej osobe, tak je online účtovníctvo bezpečnejšie ako klasický softvér nainštalovaný na počítači.

Koľko osôb môže súčasne pracovať v jednej firme?

Profit365  funguje nielen ako nástroj na správu účtovníctva ale aj ako firemný nástroj na sledovanie úloh, projektov, skladov, toku financií, počtu objednávok atď. Výhodou je, že môžete zriadiť prístup neobmedzenému počtu osôb, napr. všetkým zamestnancom firmy, a nastaviť im rozdielne práva prístupu, tzv. bezpečnostnú úroveň. Každý uvidí len to, čo mu umožníte.

Ak chcem využívať online softvér na viacerých počítačoch, potrebujem pre každý počítač zakúpiť licenciu?

Softvér sa neinštaluje, ale funguje ako online aplikácia, ktorú môžete využívať na akomkoľvek počítači, tablete alebo smartphone. Podobne ako internetbanking, či Gmail. Užívateľ platí len pravidelný poplatok vo forme predplatného na 12 mesiacov (prípadne 1 mesiac). Samostatné licencie sa preto nekupujú. Jednoducho si vytvoríte užívateľské konto a vytvoríte prístup pre ostatných užívateľov.

Ako si pridám viac firiem do Profit365?

V Profit365 môžete spravovať viacero firiem podľa zakúpeného balíka predplatného.

Pre správne podradenie firiem do svojho balíčka je potrebné skopírovať vlastné číslo predplatného, ktoré nájdete v záložke Firma > Správa predplatného > “Vlastné číslo predplatného, ktoré skopírujete do firmy, ktorú potrebujete podradiť, do zálozky Firma > správa predplatného > pole skupinové číslo predplatného.

Vyskúšajte Profit365 zadarmo

A začnite používať všetky funkcie
počas 30 dní zdarma.

Vyskúšať zadarmo
bez nutnosti vkladania platobnej karty
Web Profit365 používa cookies. Prehliadaním tohoto webu súhlasíte s ich používaním. Viac informácií OK