Správa predplatného

Ak účtujete viacero firiem pod jedným kontom, tieto firmy si môžete spojiť pod jedno číslo predplatného.

Postup je nasledovný:

Číslo predplatného fakturačnej (tzv. “materskej”) firmy v Profit365 pridáte ostatným (tzv. “dcérskym”) firmám v skupine tak, aby faktúra za online účtovníctvo bola zasielaná len jednej firme za celú skupinu.

Firma > Správa predplatného

Skopírujete číslo predplatného “materskej firmy”, ktorej bude chodiť faktúra za softvér a v “dcérskej firme” ho vložíte  do okna Číslo predplatného “dcérskej firmy”, uložíte. Ak by ste chceli firmy neskôr rozdeliť na samostatné fakturačné skupiny, stačí, ak vymažete číslo predplatného z firmy, ktorú chcete vyňať. 

Tlačidlom “Zakúpiť balík alebo doplnkové služby” sa dostanete na výber z balíkov predplatného, prípadne iba doplnkových služieb (ako napr. účtovných zápisov). Po zvolení požadovaného balíka, alebo samostatných služieb prejdete na sumár objednávky, kde Vás tlačidlo “Prejsť na platbu” presmeruje do platobnej brány. Tu už len zvolíte spôsob platby a vyplníte vyžadované údaje. V ďalšom kroku budete informovaní o stave platby (úspešná / neúspešná) a pri úspešne vykonanej platbe Vám bude zakúpený balík, či služba aktivovaná.

Ďalej v tomto menu vidíte prehľad o čerpaní účtovných položiek. Každý zápis v účtovníctve (aj zmazaný) predstavuje jednu účtovnú položku. Uvedený počet účtovných položiek zodpovedá mesačnému alebo ročnému objemu. Účtovné položky, je možné si dokúpiť kedykoľvek počas aktuálneho predplatného, pričom sú časovo viazané k aktuálne aktívnemu predplatnému. POZOR, položky nie je možné dokúpiť pre balík Start.

Po vyčerpaní predplatených zápisov nie je možné pridávať ďalšie záznamy do účtovníctva a je možné si dokúpiť samostatný balík účtovných položiek z doplnkových služieb.

Pozor, v prípade viacerých firiem pod jedným číslom predplatného je možné platby vykonávať iba z “materskej” firmy.

O blížiacom sa konci predplatného obdobia Vás bude informovať automatický email . Úhradu predplatného na ďalšie obdobie uhraďte ešte pred skončením platného predplatného, inak Vás systém automaticky prepne do režimu len na čítanie. Nebudete môcť urobiť žiaden pohyb v systéme.

 

Mohlo by vás tiež zaujímať

Vyskúšajte Profit365 zadarmo

A začnite používať všetky funkcie
počas 30 dní zdarma.

Vyskúšať zadarmo
bez nutnosti vkladania platobnej karty
Web Profit365 používa cookies. Prehliadaním tohoto webu súhlasíte s ich používaním. Viac informácií OK