Ako funguje prepojenie Profit365 s registračnou pokladňou?

Registračná pokladňa sa používa ako fiškálna tlačiareň. Aby ste ju mohli používať a spárovať s Profit365, musí byť prepojená priamo s počítačom, ktorý obsahuje našu mini aplikáciu Profit365 pokladňa.

Požiadavky na hardware a software.

Hardware: PC (Win), registračná pokladňa od ELCOM (EFOX, EFOXmini) a na požiadanie vieme prepojiť Profit365 aj na VAROS (FT4000)

Software: mini aplikácia Profit365 pokladňa, online účtovný softvér Profit365

 

Mini aplikácia Profit365 pokladňa zabezpečuje priame prepojenie registračnej pokladne na online účtovný softvér Profit365. Komunikácia medzi pokladňou a Profit365 prebieha priebežne. Údaje do Profit365 sú prenášané automaticky bez zásahu obsluhy, nieje potrebné robiť žiadne manuálne prenosy.

Miniaplikácia obsahuje tieto hlavné položky – Predaj, Vrátenie, Úhrada faktúry, Vrátenie úhrady faktúry, Uzávierka.

pokladna

 

Predaj

  • Pokladňa dostáva z Profit365 online po zadaní kódu tovaru – aktuálnu cenu tovaru a informáciu o skladovej zásobe.
  • Pri úhrade faktúry v hotovosti sa ponúkajú na výber aktuálne neuhradené faktúry.
  • Je možné urobiť aj vrátenie tovaru a aj peňazí na základe dobropisu.
  • Platba v hotovosti  – príjem sa účtuje ako príjmový pokladničný doklad
  • Platba kartou – príjem sa účtuje ako interný doklad

 

Vyhľadávanie tovaru

Viete si vyhľadať konkrétny tovar v sklade, resp. zadať tovar aj ručne napr. v prípade, že je výpadok internetového pripojenia. Podmienkou využitia manuálneho vkladania tovaru je, že musíte poznať kód a názov tovaru, aby sa po opätovnom obnovení internetového pripojenia mohol systém aktualizovať.

Automatická tvorba výdajky

Miniaplikácia Profit365 pokladňa dokáže automaticky vytvoriť výdajku, t.z. pri predaji vám najprv vytvorí pokladničný doklad a následne výdajku. Aplikácia obsahuje tieto hlavné položky – Predaj, Vrátenie, Úhrada faktúry, Vrátenie úhrady faktúry, Uzávierka.

Zaúčtovanie v Profit365

Prebieha spravidla okamžite po vytlačení pokladničného bločku. Vygenerované pokladničné doklady aj výdajky sú podrobné, takže umožnia aj v účtovníctve nafiltrovať tržby za jednotlivé položky. Pri uzávierkách sa sťahuje automaticky žurnál do našej databázy kde je spoľahlivo archivovaný.

 

Mohlo by vás tiež zaujímať

Web Profit365 používa cookies. Prehliadaním tohoto webu súhlasíte s ich používaním. Viac informácií OK